breadcrumbs_revolution_theme

Новини

Новости

Культиваторні лапи Lemken TriMix
Lemken TriMix — спеціальної форми культиваторні лапи, які здійснюють суцільний обробіток і закладають падалицю та органічну масу неглибоко в ґрунт. TriMix маючи форму з загнутими н..
Claas презентував спеціальні моделі тракторів
Компанія Claas представила дві ювілейні моделі, які були створені на честь випуску понад 150 тис. тракторів з моменту придбання бренду Renault у 2003 р.Про це повідомляє profi.co.u..
Посівна 2019: Техніка в бойовій готовності
Аграрії вже готують сільгосптехніку і виходять в поля для посіву врожаю 2019. Станом на 11 березня аграрії 11 областей України засіяли ранніми яровими зерновими і зернобобовими ку..
Компанія New Holland випустила новий трактор для обробки горбист
Компанія світового бренду New Holland надала користувачеві нову серію гусеничного трактора TK4. Його унікальною функцією є те, що він без праці пересувається на горбистих і похилих..
Інноваційні технології в Украіні. Дронобудування.
За оцінками Aggeek , ринок дронів в Україні складає $1 млн на місяць. Це оборот дронів, з них 50-60% припадає на DJI, а решта розподіляється між іншими брендами. Активно розвиваєт..
Програми підтримки аграрного сектору на 2018 рік
7 лютого Кабінет Міністрів схвалив програми підтримки аграрного сектору за ключовими напрямами у рамках Держбюджету на 2018 рік. Загальна сума підтримки складе 6,3 млрд грн проти 5..
Як вигідно підібрати зачастини до пневматичних сівалок
Відповіді, що допоможуть фермерам прийняти правильне рішення.З будь-яких інших питань звертайтеся за телефоном 0 800 300 898 (безкоштовно з мобільного)⬇️    &nb..
Системи розумного оприскування (Smart Spraying)
Познайомтесь з технологією розумного оприскування (Smart Spraying), яка не тільки дозволяє застосовувати ефективно хімічні препарати, але й економить ваші гроші...
Широкий спектр запчастин до імпортної техніки
ТОВ «Агро Імпорт Груп» пропонує широкий спектр запчастин до імпортної сільгосптехніки: сівалки MONOSEM, KUHN, KVERNELAND, GASPARDOкомбайни CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLANDжатки FANTI..
Обприскувач AMAZONE UX 01 отримав нагороду Машина Року
Обприскувач AMAZONE UX 01 отримав нагороду Машина РокуПричіпний обприскувач Amazone UX 01 став «Машиною року» у категорії «Захист рослин» на Agritechnica 2017Amazone UX 01 оснащени..